Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Міністр нацбезпеки Канади відвідав Київ

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Міністр нацбезпеки Канади відвідав Київ

Роб Ніколсон

У понеділок 8 грудня до України прибув із візитом Роб Ніколсон, міністр національної безпеки та депутат парламенту Канади. Метою його приїзду до Києва було «підтвердити підтримку Канадою України після російської аґресії». Цього ж дня відбулися перемовини п. Ніколсона з його українським колегою міністром оборони Степаном Полтораком.

За підсумками перемовин обидва міністри вирішили «оголосити про розширення двосторонньої співпраці між Україною та Канадою». В повідомленні прес-служби Міністерства оборони України, на жаль, не вказано, в чому полягатиме така підтримка, але наголошується, що Канада ще від серпня надає українській армії нелетальне спорядження, а також здійснює інші заходи з метою «підвищення обороноздатності» ЗСУ.
Канада може постачати зброю Україні в разі колективного рішення всіх країн – членів НАТО. Про це заявив канадський міністр національної оборони. «Що ж до озброєнь, то підкреслю, що тут мова йде про консенсус між країнами-членами НАТО щодо таких поставок», — сказав Роб Ніколсон на спільній зі Степаном Полтораком конференції.
Також канадський гість поінформував, що військовослужбовці з Канади незабаром прибудуть в Україну для участі у підготовці військової поліції. Роб Ніколсон і Степан Полторак підписали декларацію про наміри щодо співпраці у галузях оборони та безпеки. Канадська сторона надасть допомогу ЗСУ в підготовці військової поліції, вдосконалення військово-медичної служби та навчання методів особистого захисту військовослужбовців.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply