Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Мельниченко потрапив до реанімації

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Мельниченко потрапив до реанімації

Під Київським окружним адміністративним судом 13 червня відбулася бійка, після якої екс-майор Держохорони Микола Мельниченко потрапив до лікарні. Як розповіла його дружина Наталя Розинська, вони разом приїхали, аби взяти участь у судовому засіданні щодо виборів мера Василькова, і мали представляти інтереси екс-мера міста Валерія Поповича, позаяк пробують домогтися його реєстрації кандидатом.

Однак, за словами п. Розинської, до будівлі суду під’їхало близько 50 спецпризначенців із «Беркута». Правоохоронці заблокували двері й нікого не пускали всередину будівлі. Екс-майорові, який намагався дістатися дверей, беркутівці «скрутили руки, били». Наталія Розинська каже, що, коли її чоловік знепритомнів, «беркутівці» поливали його водою. Потім Миколу Мельниченка зачинили в окремій кімнаті. Зрештою їй удалося забрати його й на «швидкій» відвезти до лікарні. За словами журналістки, її чоловік зараз перебуває в реанімації з підозрою на інсульт, до нього нікого не впускають.
Нагадаємо, 2 червня у Василькові повинні відбутися вибори, але їх початок ознаменувався скандалом. Єдиного кандидата від опозиції Сергія Сабова відмовились реєструвати, оскільки на реєстрацію було подано документи іншого кандидата — Ольги Змаєвої, суб’єктом висування якого нібито була партія УДАР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply