Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Мак-Кейн у Києві

Автор:

|

Червень 25, 2015

|

Рубрика:

Мак-Кейн у Києві

Джон Мак-Кейн на Євромайдані

Джон Мак-Кейн, сенатор США від Республіканської партії, наприкінці минулого тижня побував у столиці України. 20 червня ц. р. на брифінгу у Києві після зустрічі з Президентом і прем’єр-міністром України, він закликав уряд Сполучених Штатів терміново надати українській державі оборонне озброєння. Сенатор також заявив, що вимагає не тільки продовження дії санкцій проти Росії, а й їх посилення.
Джон Мак-Кейн нагадав, що напередодні сенат одноголосно ухвалив рішення щодо надання Україні оборонного озброєння. «Палата представників прийме такий самий закон, і ми наполегливо закликаємо президента Обаму виконати волю Конґресу та волю американського народу, щоби забезпечити український уряд та народ можливістю захищатися від неприкритої аґресії Путіна», — зазначив п. Мак-Кейн.
Також сенатор зустрівся з бійцями добровольчого батальйону «Дніпро-1», який воює в зоні АТО, дав брифінг в Українському кризовому медіа-центрі. «США зможуть постачати природний газ в Україну і інші частини Європи за два роки», — повідомив там п. Мак-Кейн.
Також він указав на те, що «мінські домовленості» порушуються щодня і щогодини» і це мало би бути підставою для посилення європейських санкцій проти Кремля. Але на заваді стоїть газова залежність Європи від Росії, визнав він. Таким чином, за його словами, позбавлення від цієї залежності європейських країн може розглядатися не менш важливим пріоритетом, ніж військова допомога Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply