Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Львівський аеропорт зняв обмеження

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Львівський аеропорт зняв обмеження

Львівський аеропорт

Україна в односторонньому порядку 2 квітня ц. р. відкрила міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького для іноземних компаній на засадах угоди «Про спільний авіаційний простір» («Відкрите небо»). Про це розповів Андрій Пивоварський, міністр інфраструктури України.

«Сьогодні ми відкриваємо аеропорт «Львів» для всіх перевізників на основі двосторонніх договорів… Кожен, хто одержить дозвіл у своїй авіаслужбі, може летіти у Львів», — сказав він.
За словами чиновника, Міністерство інфраструктури України вже запропонувало авіакомпанії «Atlasjet Україна» базуватися на львівському летовищі та без обмежень виконувати звідти рейси.
Залучення аеропорту «Львів» до проекту «Відкрите небо» дасть змогу здешевити вартість квитка на авіаперельоти та збільшити пасажиропотік, а також позитивно вплине на розвиток львівського летовища. Фактично це означає, що будь-який авіаперевізник Європейського Союзу (ЄС) зможе виконувати необмежену кількість рейсів між будь-якими містами ЄС і Львовом. Буде знято обмеження на число маршрутів, рейсів та авіакомпаній, які можуть виконувати польоти. Точніше, ці обмеження стосуватимуться лише фізичної пропускної спроможності летовища.
Варто зазначити, що аеропорт «Львів» зараз поєднано міжнародним регулярним повітряним сполученням із вісьмома містами шести країн світу: Австрією, Італією, Німеччиною, Туреччиною, Польщею та Росією. Пропускна спроможність нового терміналу аеропорту «Львів» становить тисячу пасажирів на годину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply