Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Кривий Ріг пережив землетрус

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Кривий Ріг пережив землетрус

У ніч з 23 на 24 червня неподалік Кривого Рогу Дніпропетровської області стався землетрус магнітудою 4,5 бала. Про це повідомив Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр. Підземні поштовхи відбулися о 00.16 за місцевим часом приблизно за 100 км на південний схід від Кривого Рогу та за 340 км на південний схід від Києва. Інформації про постраждалих не надходило. 

За даними сейсмологічного центру Еarthquake, епіцентр землетрусу припав на село Лозуватку Криворізького району. Саме там, буквально за 5 км від населеного пункту, і трапилася надзвичайна подія. За оперативною інформацією порталу 0564, підземний поштовх відчули жителі північної та центральної частини міста.
«Я на Космонавтів відчув, як почав трястися стілець і жалюзі, я подумав, що мене «глючить». Тепер не сплю, зібрав документи й готовий стрибати з восьмого поверху, сиджу прислухаюся», — описав у соціальної мережі ці події користувач liverded.
«На Уфимській дуже трусило, посуд побився. Як тепер спати? Це може повторитися», — пише місцева жителька Аня. «Я з вулиці Артема Тинка, поверх трусило нормально, аж вікна пластикові захиталися», — своєю чергою, зазначила користувач Ліза.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply