Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Крок до самовизначення кримських татар

Автор:

|

Червень 28, 2016

|

Рубрика:

Крок до самовизначення кримських татар

krym-foto

На урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди Дня Конституції, щовідбулося 28 червня, Президент Петро Порошенко зробив заяву, яка примусила захвилюватися офіційну Москву. Йдеться про необхідність розпочати процес внесення змін і доповнень у розділ десятий Конституції України, що називається «Автономна Республіка Крим».

«Ці зміни повною мірою виникають із невід’ємного права кримськотатарського народу на самовизначення в складі суверенної й незалежної української держави», – сказав Петро  Порошенко. Відомо, що напередодні голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що очікує внесення змін до Конституції України з закріпленням права на самовизначення кримськотатарського народу в складі України після деокупації Криму.

Такий крок, безперечно, підніме авторитет України у світі. І водночас завдасть клопотів правлячому режимові в Росії.  На тлі очевидних переслідувань кримських татар окупаційною владою, кремлівській пропаганді практично неможливо знайти якийсь контраргумент. Хіба проголосити Крим суверенною татарською республікою і забратися з Севастополя разом зі своїм флотом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...