Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Комуністи в Україні відсвяткували свою «революцію»

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Комуністи в Україні відсвяткували свою «революцію»

У Львові 7 листопада відбувся мітинґ комуністів на честь 96-ї річниці Жовтневої революції. Марш розпочався біля монумента Слави на вулиці Стрийській, де представники лівих організацій разом із ветеранами провели свій мітинґ. При цьому поряд на площі відбулася акція від Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» та молодіжної організації «Сокіл», які протестували проти відзначення цієї дати.

Між ними стояли міліціонери, загалом близько 200 осіб, які не підпустили націоналістів до комуністів. Тоді праві почали скандувати: «Ганьба!», «Геть червоних окупантів!», «Комуняку на гілляку!», «Серп і молот» — смерть і голод!» Під їхні крики й відбувалося комуністичне збіговисько. Комуністи ж, намагаючись перекричати націоналістів, у своїх виступах закликали зберегти ідеї соціалізму. Вони також вимагали провести всеукраїнський референдум за вступ до Митного Союзу та знизити ціни на продукти загального вжитку.
Пізніше комуністів проводили до автобуса під прикриттям «Беркута», їх оточили «свободівці», скандуючи: «Смерть комунякам!» Після цього всі заходи закінчилися, а їх учасники покинули площу без порушень правопорядку.
А в центрі міста Лева, на площі Ринок, активісти львівської організації «Студентська свобода» провели того ж дня акцію, під час якої відбулося символічне поховання комунізму та його ідолів. Молоді люди розбили бюст Володимира Леніна.


Водночас, у Києві через мітинґ Комуністичної партії України з нагоди святкування річниці Жовтневої революції довелося обмежити рух у центрі. Зокрема, було заблоковано вулицю Грушевського. На честь 96-ї річниці Жовтневої революції комуністи вирішили влаштувати святкову ходу. Вони пройшли маршем Хрещатиком від пам’ятника Леніну на Бессарабській площі до Європейської площі, де біля Українського дому провели свою акцію.
Загалом участь у ході взяло близько 3 тис. осіб. Активісти вимагали від влади скасувати пенсійну та медичну реформи, не допустити прийняття нового Трудового кодексу, зупинити продаж землі, забезпечити проведення референдуму з народної ініціативи для зміни зовнішньополітичного курсу України. Також комуністи вкотре закликали «зупинити фашизацію українського суспільства».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...