Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

«Іловайське братство» висунуло ультиматум

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

«Іловайське братство» висунуло ультиматум

На мітинґу

Побратими та рідні загиблих в «Іловайському котлі» 18 січня провели мітинґ на Майдані Незалежності в столиці України, де закликали передати до суду справу щодо трагічних подій в Іловайську 2014 року для притягнення винних до відповідальності. Про це заявив Тарас Костанчук, командир штурмової групи батальйону «Донбас» і керівник військово-патріотичного об’єднання учасників антитерористичної операції «Справедливість». «Ми — «Іловайське братство», безпосередні учасники «Іловайського котла», їхні найближчі родичі, родичі загиблих бійців, усі свідомі громадяни України — вимагаємо передати справи щодо тих подій до суду. Вимагаємо на час розгляду в суді відсторонити від займаних посад генералів Муженка, Литвина, Назаренка та Гелетея. Наполягаємо на публічному та відкритому судовому процесі», — сказав активіст.
За його словами, події в Іловайську 2014-го є найстрашнішою трагедією сучасної України. Тарас Костанчук зазначив, що матеріали по Іловайську мали б бути передані до суду ще торік, але досі ведеться слідство, і матеріали справи — засекречені. Він зауважив, що представники «Іловайського братства» не дадуть замовчати тодішні події та закликають виконати їхні вимоги впродовж двох тижнів.
«Через два тижні ми зробимо наступний крок, і кожен наш наступний крок буде жорсткішим. Ми цього не полишимо, треба буде — піднімемо всю Україну, будемо закликати всіх свідомих громадян», — наголосив п. Костанчук. Він запевнив, що учасники тих подій готові прийти в суд як потерпілі, допомогти суду розібратись і встановити винних у цій трагедії.
Загалом у мирній акцій взяло участь близько 30 побратимів і рідних загиблих у «Іловайському котлі». У кожного з них на руці була чорна пов’язка з написом «Іловайськ 2014» у пам’ять про загиблих захисників України. Після мітинґу на Майдані Незалежності учасники акції вирушили на вулицю Банкову, де передали свої вимоги представнику Адміністрації Президента.
Нагадаємо, що «Іловайський котел» став однією з найжахливіших битв для української армії у війні на Донбасі. Згідно з останніми даними Військової прокуратури, тоді загинуло 366 військових і 429 були поранені. Сотні потрапили в полон бойовиків, доля багатьох не відома й досі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...