Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

«Гуманітарка» здетонувала?

Автор:

|

Лютий 12, 2015

|

Рубрика:

«Гуманітарка» здетонувала?

Вибух у Донецьку

8 лютого колони 13-го російського «конвою гуманітарної допомоги» виїхали з прикордонної з Україною Ростовської області Російської Федерації (РФ) у напрямку Луганської та Донецької областей. На російських пунктах пропуску «Донецьк» і «Матвєєв курган» нібито пройшло митне оформлення вантажів, і конвой рушив у бік Луганська та Донецька.

Про це повідомив Олег Воронов, заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях Міністерства надзвичайних ситуацій РФ. Колона розділилася на дві частини — одна вирушила у Луганськ, а інша — Донецьк. Загалом у «гумконвої» нарахували понад 170 автомобілів.
А вже ввечері того дня у Донецьку, в Куйбишевському районі, де розташовані склади з вибуховими речовинами терористів «Донецької народної республіки» (ДНР), прогримів потужний вибух. Його почули майже у всіх околицях.
«8 лютого, близько 22.00, у Донецьку стався вибух складу боєприпасів такої потужності, що спалах від нього було видно за кілька кілометрів, що є свідченням великого накопичення боєприпасів терористами, а отже, і підготовки до атаки. Поки що не відомо, за яких обставин це сталося, але вибух точно зруйнував плани бандитів», — повідомили в прес-службі полку «Азов».
Дмитро Ярош, лідер «Правого сектору», виклав власну версію того, що сталося: «Відмінно спрацювала наша арта по скупченню російсько-терористичних БМ21 і автомобілів із БК до них. За попередньою інформацією, знищено 20 ворожих «Градів», 30 машин із БК, близько 200 терористів. Вибух викликав паніку в Донецьку. Слава українським воїнам!» — написав він у Facebook.
Такої ж думки дотримується й Борис Філатов, народний депутат України. «Пам’ятаєте героїв, які пришили бороду «авіації ЛНР»? Це знову – вони. Ніяк не партизани. Шмальнули «Смерчами», — написав він у Facebook.
Депутат додав, що удару було завдано за координатами, тому артилеристи не знають, куди саме влучили. «Треба дочекатися офіційних заяв», — підсумував п. Філатов.
І вони не забарилися. Анатолій Стельмах, представник штабу Антитерористичної операції, спростував версію про знищення складу терористів українськими військовими. «Нам відомо про цей вибух. Однак українська артилерія таких ударів не завдавала. З певних причин, вважаючи це за розвідувальні дані, ми не коментуємо цієї інформації», — сказав він.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...