Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Хайсера Джемілєва випустили на волю

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

Хайсера Джемілєва випустили на волю

Хайсер Джемілєв

Сина лідера кримських татар Мустафи Джемілєва випустили з Астраханської колонії на свободу. Про це повідомив Микола Полозов, адвокат ще одного заручника Путіна. «Хайсер на волі!», — написав адвокату соціальній мережі, розмістивши фотографію Хайсера та його родичів біля входу в Астраханську колонію № 10.
24 листопада судова колегія у адміністративних справах Астраханського обласного суду РФ скасувала рішення про встановлення адміністративного нагляду щодо Хайсера Джемілєва. Термін відбування покарання Джемілєва закінчувався 26 листопада, однак, за російським законодавством він мав бути звільнений в останній робочий день перед завершенням строку, тобто в п’ятницю.
Як писав «Міст», Хайсер Джемілєв у травні 2013-го у дворі свого будинку в Бахчисараї вистрелив із рушниці свого батька у Февзі Едемова, знайомого сім’ї. Чоловік загинув. У травні 2015 року український суд визнав Хайсера Джемілєва винним у вбивстві з необережності і засудив до трьох років восьми місяців позбавлення волі.
Після анексії Криму російські слідчі органи вирішили розслідувати його справу заново. Хайсера вивезли з сімферопольського слідчого ізолятора в Краснодарський край і судили повторно. Хайсер Джемілєв відбував покарання в Астраханській колонії № 10.
Відтак, 26 листопада Хайсер Джемілєв прибув до Києва і зустрівся зі своїм батьком. «Його здоров’я трохи підірвано. Його 30 із гаком днів тримали в ізоляторі, бо він «не так ходив», вигадували найдурніші причини для утримання. Його фактично тримали заручником», — сказав Мустафа Джемілєв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...