Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Економічний вплив на окупанта

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Економічний вплив на окупанта

Учасники акції

На автотрасі Київ-Чоп, поблизу с. Солонки біля Львова, об 11:30 15 травня відбувся пікет автозаправки російської фірми «Лукойл». Акція проходила в межах кампанії «Російське вбиває». Учасники заходу символічним способом продемонстрували, що купівля бензину на російських заправках розширює масштаби аґресії Росії проти України.

Організатори акції — представники громадянського руху «Відсіч» — пояснили необхідність «пікетувати російська пальне» так: «Наша мета — показати, яку насправді страшну ціну платять громадяни, купуючи російські товари й заправляючись на російських заправках. Також ми сподіваємося знизити таким чином їхній дохід і економічно вплинути на окупанта».
Попередню подібну акцію у Львові провели 30 квітня. Тоді активісти Автомайдану заблокували автозаправку «Лукойлу» біля в’їзду в місто. Участь у пікетуванні взяло сім автомашин. Вони стояли з відкритими капотами, а активісти розгорнули плакати з написом: «Не фінансуй окупанта». Також учасники заходу виступали проти підвищення цін на пальне.
До пікетувальників вийшов Ігор Юра, реґіональний менеджер фірми «Лукойл-Львів». Він сказав, що вже зателефонував до директора «Лукойл-Україна» й передав вимоги активістів стосовно зниження цін. За його словами, бойкот російських товарів і пального не надто позначився на прибутках заправок. На думку посадовця, менше почали купувати якраз через підвищення цін.
Суттєве подорожчання пального не може залишити українців осторонь. Спершу таке підвищення було вмотивоване зростанням курсу валют. Зараз ситуація на валютному ринку стабілізувалась, а пальне й досі не подешевшало.
«Громадське об’єднання «Львівський автомайдан» закликає людей долучитися до акції протесту», — зазначили організатори. Аналогічні акції відбулись у Луцьку, Рівному, Буську та Жовкві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply