Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 18, 2018

Депортація російського бізнесу

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Депортація російського бізнесу

Блокування торгової компанії «Мегаполіс-Україна»

Близько 200 активістів у Львові о 3:30 12 січня заблокували роботу торгової компанії «Мегаполіс-Україна», найбільшого дистрибутора цигарок в Україні, яка належить до російської групи компаній «Меркурій». Таким чином люди хочуть змусити росіян покинути український ринок.
Активісти громадської ініціативи «1991», Економічного бойкотного руху, громадських організацій «Рабів до раю не пускають», «Варта-1» і «Варта 700» заблокували дві гуртівні тютюнових виробів у Львові. Їхня мета — не допустити заїзду туди автомобілів, які належать російській компанії. «Ми будемо блокувати лише автомобілі компанії «Мегаполіс». Водночас не будемо заважати заїжджати та завантажуватися транспорту українських фірм», — заявив Олег Радик, один із координаторів акції.
За його словами, на події також присутні поліціянти, котрі стежать за правопорядком. «Усе відбувається спокійно. Жодних силових методів не буде. Ніхто не чіпатиме ні машин «Мегаполісу», ні його офісу», — зазначив активіст. Він також заявив, що акція триватиме до того часу, поки «Мегаполіс» не припинить працювати в Україні. Біля гуртівень активісти поставили буржуйки та виставили варту.
Власником і президентом «Меркурія» є російський олігарх Ігор Кесаєв. Він також є одним із власників російського зброярського заводу. За державним замовленням Міністерства оборони Росії там із початку 2014-го виробляють нову лінійку військової форми «Ратник». Саме в цій формі під час анексії у Криму з’явилися «зелені чоловічки». Крім того, на заводі виготовляють кулемети, гранатомети, снайперські комплекси, зенітні ракети, протитанкове озброєння й іншу зброю.
Після перемовин із владою 13 січня блокаду знали. У разі, якщо активістів не почують, вони готові на радикальніші дії.

Ярослав Іваночко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...