Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Черниць розстріляли під час молитви

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Черниць розстріляли під час молитви

У Києві невідомі особи поранили двох католицьких черниць. Інцидент стався 16 квітня на Оболоні (район у столиці України), де розпочалося будівництво римо-католицького храму святого Франциска Ассизького. Відомі імена постраждалих: це – сестри Розалія та Терезіана з конгрегації Сестер святого Йосифа. Під час молитви в них кілька разів вистрілили з пневматичної зброї. Католицький медіа-центр уточнює, що одна із черниць була поранена в руку, другій куля поцілила в обличчя.

Очевидці повідомляють, що зловмисники стріляли із житлового будинку, розташованого поряд із будівельним майданчиком. Представники громади Святого Франциска вже звернулися з відповідною заявою до правоохоронних органів. Увечері 17 квітня вони провели на місці будівництва спільну молитву, до участі в якій закликали всіх київських католиків.
Земельну ділянку під будівництво храму громада Святого Франциска отримала в Оболонському районі Києва ще 2004-го. Через шість років земля перейшла в постійне користування церкви. У липні 2011-го парафія вже намагалася розпочати спорудження храму, однак тоді проти будівництва виступили місцеві жителі. Крім того, як повідомлялося, якісь вандали зруйнували будівельний паркан і спиляли освячений хрест на місці майбутнього храму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply