Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Через Януковича паству не пустили в храм

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Через Януковича паству не пустили в храм

Черговий конфуз стався з вини охорони президента України. Охоронці Віктора Януковича не пустили частину віруючих на службу у Володимирському соборі в Херсонесі, де був присутній президент. Віруючих не допустили всередину під приводом великої кількості людей у храмі й загрози тисняви. Це трапилося після того, як віряни, що перебували на службі Божій, ближче до опівночі вийшли на хресну ходу навколо храму.

Саме в цей момент у Херсонес і прибув п. Янукович у супроводі чиновників і численної охорони — від простих людей, що беруть участь у хресній ході, гаранта відокремлювало зо два десятки бодіґардів. Коли ж хресна хода завершилася, виявилося, що повернутися в храм зможуть не всі: біля дверей з’явилися коротко стрижені чоловіки в піджаках, які, закривши прохід, пояснювали, що на Богослужінні вже надто багато людей і доведеться почекати. Так тривало майже годину — доти, доки Великодню службу не покинув президент. За ним із храму потягнулося кілька десятків охоронців, а невдовзі й чиновники — міністри з губернаторами.
До слова, найбільш утомленим на службі виглядав Анатолій Могильов, прем’єр-міністр Автономної Рекспубліки Крим (АРК). Він приїхав у Херсонес із сусіднього Сімферополя, хоча й керує автономією, до складу якої Севастополь не входить. Нічну поїздку довелося здійснити й Вікторові Плакіді, представникові президента АРК, але в групі чиновників він стояв від Віктора Януковича набагато далі за п. Могильова. До кінця Великодньої служби на паперті залишилися севастопольський губернатор Володимир Яцуба й голова міськради Юрій Дойніков. В іншому кінці зали був помічений екс-міністр культури Михайло Кулиняк у товаристві співака Миколи Гнатюка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply