Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Благодійна допомога Львівському опіковому центру

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Благодійна допомога Львівському опіковому центру

Минулого тижня завершився четвертий приїзд до Львівського опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні американських медиків, які не тільки надавали медичну допомогу дітям, здійснюючи спільно з українськими колегами огляди, консультації, операції, а й побачили результати ініційованої ними кілька років тому просвітницької програми зі запобігання опіків.

Упродовж двох тижнів американські фахівці з лікування опіків оглянули 67 пацієнтів, причому не лише зі Львова, а й з інших областей, — цих маленьких пацієнтів скеровували до міста Лева їхні лікарі, знаючи про приїзд американської місії.
Разом із провідними медиками Львівського опікового центру американські лікарі прооперували 23 дітей і відібрали чотирьох із них для лікування в Shriners Hospital for Children Бостона (США). Зокрема, вони оглянули й Настю Овчар, яка вже пройшла кількамісячний курс лікування у Бостоні, а тепер перебуває під опікою Василя Савчина, завідувача Львівського опікового центру.
Сесія виїзної клініки Shriners Hospital for Children стала продовженням благодійної допомоги групи лікарів, об’єднаних у громадську організацію Doctors Collaborating To Help Children. Геннадій Фузайлов, представник цього об’єднання, наголосив, що йдеться не про співпрацю установ, міністерств чи держав, а саме благодійну допомогу, котру його колеги надають у вільний від роботи час, жертвуючи своїми відпустками.
Разом із своїм приятелем Деніелом Дрісколом д-р Фузайлов прочитав лекцію про найновіші досягнення реконструктивної хірургії, а також спільно з іншими колегами взяв участь у нараді з питань розвитку протиопікової служби в Україні.
Окрім того, за роки тісних контактів із львівськими колегами добре зарекомендувала себе й ініційована Геннадієм Фузеаловим особлива дистанційна клініка — консультативний міст. У створенні цього навчально-телекомунікаційного центру крім американської сторони участь узяли також львівські доброчинці, Союз українок Америки й інші благодійні організації.
За внесок у підвищення доступності якісної медичної допомоги дітям, які зазнали опіків, усі лікарі американської медичної місії отримали спеціальні подяки та грамоти Львівської міської ради, що їх вручив доброчинцям Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львова. Зустріч із пресою вітчизняні й американські медики використали також для поширення інформації про прості правила, які можуть урятувати життя. Д-р Зуб улаштував відеопрезентацію та представив поліграфічний буклет, запропонувавши пресі приєднатися до розповсюдження його змісту. У буклеті зрозуміло й доступно пояснено, як захистити дітей від опіків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply