Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

«Антифашисти» спалили опудало Фаріон

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

«Антифашисти» спалили опудало Фаріон

Понад 10 тис. осіб 16 травня взяло участь у антифашистському мітинґу на площі Леніна в центрі Сімферополя в Автономній Республіці Крим (АРК). На мітинґ прийшли представники Партії реґіонів (ПР), Комуністичної партії (КПУ), а також партій «Союз» і «Руська єдність». Люди тримали в руках прапори своїх політсил, АРК, України, а також червоні прапори перемоги. Активісти розгорнули транспаранти з написами: «Неофашисти не пройдуть», «В Європу — без фашизму», «Наша відповідь фашизму — ні!».

«Опозиційні депутати проявляють шалений націоналізм», — сказав Володимир Констянтинов, голова Верховної ради АРК, перший заступник голови кримської організації ПР.
Учасники акції спалили гумову ляльку, до якої було прикріплено фотографію Ірини Фаріон, депутата ВРУ від «Свободи», табличку з написом «Пособниця фашистів» і прапор зі зображенням свастики. Водночас, понад 2 тис. осіб провело антифашистський мітинг на площі Нахімова в Севастополі. У заході взяли участь прихильники ПР, партії «Руський блок» і КПУ. Промовці заявляли, що в Україні зростають профашистські настрої та критикували партію «Свобода», а також партії «Батьківщина» й УДАР, назвавши їх поплічниками фашистів. Учасники мітинґу прийняли резолюцію з вимогами до влади України заборонити діяльність профашистських організацій і політичних угруповань, зокрема належну до них, на думку учасників мітинґу, «Свободу». Резолюція також засуджувала діяльність парламентської опозиції. На завершення мітинґу його учасники проспівали пісню «Севастополь — місто російських моряків».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply