Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Ансамбль українського танцю виступив у Львові

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Ансамбль українського танцю виступив у Львові

Ансамбль українського танцю «Черемош» із Едмонтона гастролює з концертами Україною. Виступи знаного в Північній Америці колективу відбулися в Києві 18-19 травня, у Львові — 21 травня, в Івано-Франківську — 22 травня, а Чернівцях концерт пройде 24 травня.

«Український народний танець — найпопулярніший вид мистецтва в широких колах українських громад у Канаді, — ідеться в повідомленні організаторів заходу. — До 120-ї річниці перших поселень українських еміґрантів у Канаді понад 50 танцюристів ансамблю «Черемош» відвідає землю своїх предків, яка надихнула їх на чудове мистецтво українського танцю. «Черемошівські» 18-денні гастролі Україною покажуть мистецьку майстерність і високий професіоналізм колективу. Крім виступів «Черемош» потужний графік включає майстер-класи з провідними хореографами України. Це поглибить розуміння стилю виконання українського народно-сценічного танцю різних реґіонів України».
Танцюристи «Черемошу» виступають разом із такими знаними хореографічними колективами, як Народний ансамбль пісні й танцю (Львів), Буковинський заслужений академічний ансамбль пісні й танцю (Чернівці) і Національний академічний гуцульський ансамбль пісні й танцю (Івано-Франківськ).
Ансамбль українського танцю «Черемош» був заснований 1969 року як організація, яка розвивала й пропагувала культуру українського танцю для широких кіл Канади. Завдяки міцній дисципліні, цілеспрямованості та відданості українському танцю «Черемош» досягнув феноменального успіху як перший напівпрофесійний колектив українського танцю поза межами України. «Черемош» підкорив серця глядачів своїми виступами в США, Мексиці, Китаї, Шотландії, Великій Британії та Болгарії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply