Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Анхар Кочнєва втекла зі сирійського полону

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Анхар Кочнєва втекла зі сирійського полону

Українській журналістці Анхар Кочнєвій, яка перебувала в полоні в сирійських бойовиків, удалося втекти, і зараз вона перебуває у безпеці, про це поінформував її чоловік. Після довгих блукань у горах жінці пощастило дістатися Дамаска.

«Анхар Кочнєва змогла самостійно вибратися з будинку, де її утримували бойовики. Жінка сховалася від переслідувачів у горах і пройшла більш ніж 15 км. Після тривалих мандрів їй удалося знайти «правильних людей», які допомогли їй дістатися території, контрольованої військами уряду», — сказав чоловік журналістки.
Анхар Кочнєва, яку тримали в полоні сирійські бойовики, розповіла подробиці своєї втечі. Вона підтвердила телефоном представникам мас-медіа, що самотужки втекла 11 березня від викрадачів — бойовиків так званої Вільної сирійської армії (ССА). «Я була полонянкою начальника Військової ради ССА реґіону південних передмість Хомса, я втекла сьогодні вранці, близько шостої. Мене тримали в одному з південних передмість Хомса — Буейда, там є озеро, і сьогодні вранці мене перевезли через це озеро. Ішла, ішла, і перша людина, яку зустріла, виявилася тим, хто мені був потрібен», — повідомила п. Кочнєва.
За її словами, викрадачі поводилися з нею вкрай погано. «На початку, протягом 40 перших днів зі мною обходилися більш-менш стерпно, а потім мене почали кривдити… Погано було, вони (викрадачі) самі погано живуть, а я жила ще гірше, ніж вони… Лікуватися тепер буду довго й дуже дорого, на жаль», — сказала Анхар.
Українська журналістка, за її зізнанням, сама спланувала та здійснила втечу з полону. «В останні дні мого перебування в полоні було посилення режиму охорони, але я зрозуміла, де в них «діра», і змогла втекти… Я дуже ризикувала, прямувала через поля, які могли закінчуватися мінними полями, а я ними йшла», — зазначила Анхар Кочнєва, додавши, що зараз перебуває під охороною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...