Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Активістку змусили покинути батьківщину

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Активістку змусили покинути батьківщину
Обшук майна Лізи Богуцької

Обшук майна Лізи Богуцької

У Сімферополі окупанти обшукали квартиру відомої проукраїнської активістки та блогера Лізи Богуцької, після чого забрали жінку в райвідділок. Про це у Facebook повідомив Шевкет Наматуллаєв, журналіст ATR. За його інформацією, після обшуку поліція вивела Лізу з дому, а також винесла її комп’ютерну техніку, флешки та реєстратор з автомашини. «Якийсь чоловік сказав, що шукали зброю, наркотики і літературу, але не думаю, що в неї вдома була мусульманська релігійна література», — додав п. Наматуллаев.

Ліза Богуцька стала відома своїми дописами в соціальних мережах і різних виданнях. Це були гострі матеріали, спрямовані проти анексії АРК і на захист прав кримчан, не згодних із приєднанням Криму до РФ. Активістку кілька годин допитували в Центрі з протидії екстремізму, після чого відпустили.
Олесь Богуцький, чоловік Лізи, розповів, що його дружину звинувачують у тому, що вона 3 травня зустрічала Мустафу Джемілєва в Армянську. Після цього Єлизавета Богуцька була змушена виїхати з окупованого півострова.
«Майдан закордонних справ» зробив заяву у зв’язку з демонстративними арештами українських активістів у окупованому Криму. Організація вважає, що акції щодо відомих людей — далеко не випадкові: «Вони мають демонстраційно-залякувальний характер для багатьох тисяч жителів півострова, котрі все сміливіше висловлюють свою громадянську позицію в нелегких умовах окупації. Такі обшуки й арешти слід розглядати як початок великої спецоперації проти них».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply