Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Акція на підтримку ув’язнених РФ кримських татар

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

Акція на підтримку ув’язнених РФ кримських татар

Акція кримських татар

У Києві 26 червня на Майдані Незалежності відбулася акція на підтримку 14-х кримських мусульман, котрі перебувають під слідством в анексованому Криму та РФ. Акція була приурочена до 40-річного ювілею кримського правозахисника й активіста Емір-Усеїна Куку, котрого незаконно утримують у Криму.
У заході взяли участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, нещодавно звільнений політв’язень Геннадій Афанасьєв, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, активісти, жителі анексованого Криму та пересічні кияни.
Учасники акції тримали плакати з написами «Свободу політв’язням Кремля!», «Кухонні розмови = теракт», «За нашу і вашу свободу», а також українські та кримськотатарські прапори. На деяких активістах були футболки зі зображенням кримських політв’язнів.
Цього дня також відзначали День національного прапора кримських татар. «Вітаємо кримськотатарський народ із Днем прапора!», — написав у Facebook Петро Порошенко і розмістив світлину стягу кримців із гаслом «Два прапори — одна країна».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...