Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Акція на підтримку євроінтеграції

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Акція на підтримку євроінтеграції

Близько тисячі осіб 17 листопада взяло участь у мітинґу на підтримку євроінтеграції України біля пам’ятника Тарасові Шевченку в центрі Львова. Люди мали в руках транспаранти: «Геть від Москви!», «Час позбутися совка!», «Наш вибір — об’єднана Європа!», «Європа — так, ні — сибірський барак!» На початку мітинґу під спів гімну України учасники розгорнули прапор ЄС розміром 22 х 16 м, який тримали протягом усієї акції.

Іван Вакарчук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка зачитав проект звернення до українського народу, у якому сказано, що «нас турбує затягування з боку Верховної Ради ухвалення євроінтеграційних законів, непослідовна позиція президента й уряду України у вирішенні актуальних проблем, що ставить під загрозу підписання Асоціації».
У зверненні наголошується, що національно-патріотичні сили Львівської області закликають усіх українців об’єднатися навколо євроінтеграційної ідеї й «потужними діями змусити владу підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом». Документ також містить заклик до співгромадян прийти на мітинґ 24 листопада ц. р. у Києві. А в разі зриву підписання зазначеного договору автори документа «оголошують про початок всеукраїнської акції протесту».
Нагадаємо, 3 листопада ц. р. на Центральній площі Чернівців із нагоди 95-ї річниці Буковинського віча відбулися десятитисячні народні збори на підтримку євроінтеграційного курсу України. Там були присутні делегації з 11 районів Буковини та міста Чернівців. Напередодні організатори звернулися до людей приходити без партійної символіки, тому повсюди виднілися тільки державні прапори та прапори ЄС. Тим не менше, було помічено плакат із написами: «Комуністи — за Митний Союз!» і «Референдуму бути!»
Учасники Буковинського віча звернулися до українського народу зі закликом «сприйняти ідею інтеграції України до Європейської співдружності як магістральний шлях розвитку нашого суспільства та держави».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...