Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Закордонні покупки для українців суттєво обмежили

Автор:

|

Грудень 14, 2017

|

Рубрика:

Закордонні покупки для українців суттєво обмежили

У ніч на 8 грудня Верховна Рада (ВРУ) прийняла поправки до Податкового кодексу, яким суттєво посилила правила ввезення громадянами товарів з-за кордону. Існуючі правила безмитного ввезення товарів у ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 EUR (на летовищах — до 1000 EUR) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше одного разу впродовж 72 годин. З частішим в’їздом без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 EUR.
«Базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, перевищує еквівалент 50 EUR, з урахуванням мита, що підлягає сплаті», — така нова норма введена в кодекс для тих, хто був відсутній в Україні менше 24 годин і в’їжджає в країну частіше одного разу впродовж 72 годин.
Дотепер безподатково товари вартістю до 500 EUR і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном упродовж, мінімум, 24 годин, на чому будується бізнес багатьох так званих «човників».
ВРУ ввела також обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер їх може бути, максимум, три впродовж одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до 150 EUR, тоді як, починаючи з четвертої посилки, вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply