Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Виробництво переїде на Львівщину

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Виробництво  переїде на Львівщину

Власники виробництв, розташованих у Румунії, Чехії та Польщі, цікавляться можливістю перенесення своїх підприємств на Львівщину. Про це розповів Денис Шмигаль, начальник управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації.

«Наша область має високий транзитний потенціал, є територією, наближеною до європейського кордону. Безумовно, це — одна з великих переваг. Ще однією великою перевагою є високоосвічена робоча сила. На тлі найгіршого 2010-го, торік на Львівщину було залучено понад 146 млн USD іноземних інвестицій, що на 21,6 % більше, ніж попереднього року. Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини є партнери з Польщі, Австрії, Кіпру, Великої Британії, Німеччини та Данії. На ці країни припало понад дві чверті загальнообласного обсягу прямих інвестицій», — зазначив п. Шмигаль.

Найпривабливішою для інвесторів є фінансова діяльність, яка охоплює понад третину іноземного капіталу. У промисловість вкладено 27,3 % від загальної кількості інвестицій, найбільше з них — у машинобудування, обробку деревини та виробництво предметів із деревини, крім меблів.

Майже дві третини загальнообласного обсягу іноземних інвестицій вкладено в підприємства міста Львова. Також значні капіталовкладень залучено у Буський, Кам’янка-Бузький, Стрийський, Жидачівський і Яворівський райони. Львівщина також сама виступала інвестором в економіку інших країн. Обсяг таких інвестицій на 1 січня 2012 року склав 21 млн USD. Прямі вкладення грошей із Львівщини було спрямовано до Кіпру, Росії, Білорусії, США та Польщі.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply