Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Усе тримається на заробітчанах

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Усе тримається на заробітчанах

Якби не українські заробітчани, які переказують кошти із-за кордону в Україну, то ситуація з державною економікою була б іще гіршою, ніж є зараз. Про це заявив Степан Кубів, народний депутат із фракції «Батьківщина». «За два останніх роки кошти заробітчан, перераховані в Україну готівковим чи безготівковим методом, перевищили 7 млрд USD, а зовнішні інвестиції за три попередніх роки склали лише 4,5-6 млрд USD. Це — приховані інвестиції, на яких тримаються макропоказники», — наголосив народний депутат.

Також п. Кубів зазначив, що Україні знову загрожує дефолт, оскільки держава має дуже значні зобов’язання за фінансовими запозиченнями. «Теза, що кризу в Україні поборено, — неправдива. Криза на сьогодні є й у Європі, і в Україні», — сказав парламентарій. Іншим джерелом, яке підтримує українську економіку, за словами Степана Кубіва, є тіньові кошти.
Нагадаємо, що віз січня 2010-го по червень 2012 року за кордоном із метою заробітку перебувало 1,2 млн українців, тобто 3,4 % населення країни. Найбільша кількість мігрантів походить зі західної України — 10,8 %, в інших чотирьох реґіонах їх частка становить 1-1,9 %. Торік заробітчани перерахували в Україну 4,3 млрд USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...