Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

«Укрзалізниця»: технічний дефолт

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

«Укрзалізниця»: технічний дефолт

«Укрзалізниця»

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця»), що об’єднує всі українські залізниці, оголосила про настання технічного дефолту. Про це поінформував Максим Бланк, виконувач обов’язків керівника підприємства. «Ми повідомили нашим кредиторам про факт настання технічного дефолту щодо низки боргових зобов’язань «Укрзалізниці», — заявив він.

За словами посадовця, вже розпочато перемовини, зокрема, щодо внутрішнього боргу, після чого будуть проведені переговори щодо зовнішнього боргу, в т. ч. щодо 500 млн USD за єврооблігаціями. Максим Бланк зазначив, що підставою для такої операції є вкрай складна ситуація в Україні, непідконтрольність Донецької залізниці центральному апарату відомства, значне падіння товарообороту, а також «роки безгосподарності та корупції».
Голова компанії уточнив, що під реструктуризацію, яка проводиться в межах загальної реструктуризації зовнішнього боргу України згідно з програмою з МВФ, не підпадають борги «Укрзалізниці» офіційним кредиторам, у т. ч. Європейському банку реконструкції та розвитку й «Ексімбанку Кореї».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...