Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Українці масово переводять свої заощадження у долари

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Українці масово переводять свої заощадження у долари

Долари з-за кордону

Більше половини офісних працівників України відкладають зі заробітних плат заощадження, які зберігають у банках або вдома в іноземній валюті. Про це свідчать результати опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua. Більше половини «білих комірців» планують свій бюджет і живуть за наявними коштами. Третина іноді влазять у борги. І тільки 6 % зізналися, що не вміють управляти фінансами.

Згідно з даними дослідження, лише один із восьми офісних працівників практично ніколи не відчуває матеріальних труднощів. Решта час від часу опиняються в ситуації безгрошів’я. Головною причиною цього українці вбачають низькі зарплати та затримки виплат із боку роботодавця, і лише дехто посилається на своє невміння управляти фінансами. Трохи менше половини опитаних не в змозі відкладати гроші і живуть від зарплати до зарплати.
Що стосується місць зберігання заощаджень, то приблизно третина «білих комірців» користуються послугами банку. Ще стільки ж зберігають гроші вдома в доларах. Приблизно п’ята частина опитаних, не зважаючи на валютні стрибки, вважає за краще відкладати грошові заощадження в гривні. І тільки невеликий відсоток інвестує капітал у нерухомість або в коштовні метали.
Серед тих, хто довіряє свої гроші фінансовим установам і вкладає гроші в покупку нерухомості, частіше є власники бізнесів і топ-менеджери. Крім названих варіантів, офісні працівники вказували, що інвестують фінанси в розвиток бізнесу, цінні папери, до недержавного пенсійного фонду та страхування.
Нагадаємо, всього за два роки, за даними соціологів, в Україні купівельна спроможність населення скоротилася на 25 %. Зростання тарифів житлово-комунального господарства й інфляція змушує українців усе частіше замислюватися про економію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply