Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

«Тіньова» економіка – двигун України

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

«Тіньова» економіка – двигун України

Зараз українська економіка має лише два двигуни — сільське господарство й тіньову економіку, стверджує Антон Хмельницький, представник інвестиційної компанії Elbrus Capital. Про це йдеться в статті п. Хмельницького для швейцарського видання Le Temps.

«Упродовж двох років прямі іноземні інвестиції фактично зникли, адже рівень приватизації у фінансовому сенсі просто занадто низький. Єдине покращення: внутрішнє споживання, яке є одним із найвищих в реґіоні, — близько 15 % річного зростання роздрібної торгівлі. Видається, що наявних доходів населення наразі достатньо, але скільки часу це ще потриває? Не так зростання реальної зарплати, як «тіньова» економіка підтримує цю кон’юнктуру. На сьогодні це — єдиний справжній економічний двигун в Україні, разом із сільським господарством», — ідеться в публікації.
Окрім того, експерт указує на те, що українська влада мусить відмовитися від стратегії компромісів, яка не дозволяє проводити глибинні реформи. В іншому разі, за його словами, результат виборів 2015 року буде «болісним» для чинної владної команди. У згаданій статті Антон Хмельницький також висловив переконання, що економічна ситуація в Україні є кращою, ніж у Греції та Кіпрі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...