Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Тарифи на тепло в Україні зростають на 75-90%

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Тарифи на тепло в Україні зростають на 75-90%

комісія

На голови тих, кого прийнято називати «маленькими українцями», звалилася чергова болісна новина. 9 червня одразу по обіді на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вмістили повідомлення «про затвердження тарифів на теплоенергію, централізоване опалення та гарячу воду». Українці вже знають, що таке обтічне формулювання може означати лише рух цін догори. Зворотного напрямку ще помічено не було.

Так сталося й цього разу. З початком наступного місяця тариф на теплову енергію та послуги центрального опалення зросте в середньому на 75-90%. Експерти одразу відреагували прогнозами про різке зростання числа заяв на отримання субсидій. А політологи дивуються позиції влади. НКРЕКП є державним колегіальним органом, підпорядкованим Президентові України і підзвітним Верховній Раді. Отож, якщо Кабінет міністрів часів прем’єрства Арсенія Яценюка зазивали «урядом камікадзе», тоді ці хто?

Цю замітку ілюструємо світлиною, де зафіксовано президію засідання НКРЕКП під час затвердження підвищених тарифів на тепло.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...