Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Співпраця в зерновій галузі

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Співпраця в зерновій галузі

Україна зацікавлена в продовженні та відкритті нових спільних аграрних проектів із Канадою. Про це йшлося на зустрічі заступника міністра аграрної політики й продовольства Олександра Сеня та директора Секретаріату контролю над ринком.

Так, для обох країн цікавим є напрям м’ясо-молочного скотарства, позаяк Канада має суттєвий досвід у племінному тваринництві. Зокрема, Україна хоче запросити канадських фахівців у цій галузі, щоби перейняти їхній досвід. Ще один спільний проект стосуватиметься зернової галузі. Він передбачає створення складів для зерна, виведення його на ринок і організацію відповідних спільних кооперативів.
«Україна вже має досвід у реалізації спільних проектів у сільському господарстві з Канадою. І сьогодні ми розпочинаємо формування нового проекту зі створення складів для зерна, виведення його на ринок та організації відповідних спеціальних кооперативів. Проект передбачає розвиток малих і середніх підприємств – виробників зерна в регіонах України шляхом створення кооперативів. Своїм членам вони би змогли надавати послуги зі зберігання, переробки та маркетингу», — повідомив п. Сень.
Для розвитку напрямку м’ясо-молочного скотарства українська сторона вже запросила канадських фахівців із племінної справи відвідати Україну та поділитися власним досвідом. Нагадаємо, що за 11 місяців 2013 року товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною та Канадою склав майже 87 млн CAD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply