Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Шанс для України

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Шанс для України

Активізація видобутку сланцевого та шельфового газу може переформатувати ринок газу в Європі, й Україна має шанс опинитися в центрі цих процесів. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джон Теффт під час спілкування зі студентами Київського національного економічного університету.

«Гадаю, що сланцева революція змінить газовий паритет у Європі, навіть якщо взяти до уваги «Південний потік», що будується, і збільшення потужностей «Північного потоку». Причому Україна може бути в епіцентрі таких трансформацій і процесів побудови нового газового ринку», — зазначив п. Теффт.
За його словами, свого часу Сполучені Штати Америки пережили таку сланцеву революцію, що перетворила країну на потенційного експортера газу. «Сланцева революція дала США змогу забезпечувати себе газом, хоча ще два роки тому багато експертів казало, що Америка імпортуватиме 80 млрд куб. м. А тим часом, технології видобутку сланцевого та шельфового газу не є нові — цій ідеї близько 60 років», — наголосив дипломат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply