Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Ще раз — про доступність їжі

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Ще раз — про доступність їжі

Україна посіла 33-тє місце в рейтинґу доступності, якості й різноманітності їжі, складеному організацією Oxfam International. Загалом у дослідженні оцінювалося харчування в 125 країнах. Переможцем загального списку стали Нідерланди, де експерти визнали харчування найякісніщим і, разом із тим, досить доступним і різноманітним. 

У трійці лідерів опинилися також Швейцарія та Франція. «Нідерландам удалося створити добрий ринок, що дає людям змогу отримувати достатньо їжі. Ціни є досить низькими й стабільними, а те, що люди їдять, — доволі збалансованим», — пояснила Дебора Хардун, старший дослідник Oxfam.
Цікаво, що до топ-20 рейтинґу не потрапили США та Японія. Більшість лідерів належить до європейського реґіону, єдиним винятком є Австралія. Низька позиція американців пов’язана з тим, що в країні наявний високий відсоток хворих на ожиріння та діабет, незважаючи на доступність і гарну якість продуктів. У Японії ж – надто висока відносна ціна їжі. Найгірше харчуються африканські країни, зокрема Чад, Мадагаскар, Ангола й Ефіопія. Африка посіла більшу частину місць серед 30 аутсайдерів; з інших континентів до цієї тридцятки ввійшли Лаос, Індія, Пакистан і Банґладеш.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply