Ще раз — про доступність їжі
Україна посіла 33-тє місце в рейтинґу доступності, якості й різноманітності їжі, складеному організацією Oxfam International. Загалом у дослідженні оцінювалося харчування в 125 країнах. Переможцем загального списку стали Нідерланди, де експерти визнали харчування найякісніщим і, разом із тим, досить доступним і різноманітним.
У трійці лідерів опинилися також Швейцарія та Франція. «Нідерландам удалося створити добрий ринок, що дає людям змогу отримувати достатньо їжі. Ціни є досить низькими й стабільними, а те, що люди їдять, — доволі збалансованим», — пояснила Дебора Хардун, старший дослідник Oxfam.
Цікаво, що до топ-20 рейтинґу не потрапили США та Японія. Більшість лідерів належить до європейського реґіону, єдиним винятком є Австралія. Низька позиція американців пов’язана з тим, що в країні наявний високий відсоток хворих на ожиріння та діабет, незважаючи на доступність і гарну якість продуктів. У Японії ж – надто висока відносна ціна їжі. Найгірше харчуються африканські країни, зокрема Чад, Мадагаскар, Ангола й Ефіопія. Африка посіла більшу частину місць серед 30 аутсайдерів; з інших континентів до цієї тридцятки ввійшли Лаос, Індія, Пакистан і Банґладеш.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо