Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

СБ дасть Україні 300 мільйонів

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

СБ дасть Україні 300 мільйонів

Україна отримає від Світового банку (СБ) інвестиційну позику на суму 300 млн USD на реалізацію проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення». Про це йшлося під час зустрічі Наталії Королевської, міністра соціальної політики України, із Чімяо Фаном, головою представництва СБ у Білорусі, Молдові й Україні. 

Перший компонент проекту обсягом 200 млн USD піде на фінансування розширеної програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Він надаватиметься Міністерству фінансів як складова дохідної частини державного бюджету. Другий компонент — 100 млн USD — буде надано Мінсоцполітики на підвищення ефективності системи соціальної підтримки.
За словами п. Королевської, започаткування цього проекту наступного року допоможе як бюджету України загалом, так і Міністерству соціальної політики безпосередньо посилити соціальний захист вразливих категорій населення. «Критерії й індикатори цього проекту збігаються з вимогами соціальних ініціатив президента України, оскільки позиція й президента, й уряду полягає в посиленні соціального захисту найуразливіших верств населення. Тому ми зробимо все можливе, щоби вчасно завершити всі підготовчі процедури та перейти до реалізації проекту», — запевнила міністр, додавши, що Мінсоцполітики також наполягатиме, аби до проекту було включено заходи щодо запровадження сімейних форм виховання для дітей-сиріт і системи дистанційного навчання персоналу органів соціальної сфери.
Своєю чергою, п. Фан розповів, що протягом останнього тижня разом з іншими представниками фінустанови відвідав низку управлінь соціального захисту населення в східних областях України. «Ми задоволені побаченим. Цей візит іще більше посилює наше бажання співпрацювати й докладати зусиль до реалізації наших спільних планів», — наголосив він.
Представники СБ висловили готовність у межах проекту співфінансувати щорічне збільшення програми допомоги малозабезпеченим сім’ям на 25 % — у разі збільшення видатків держави на ці потреби. «Конкретніші пропозиції буде обговорено представниками Міністерства соціальної політики України та нашої фінансової установи вже найближчим часом», — зазначив голова представництва СБ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply