Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Росія виводить гроші з України

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Росія виводить гроші з України

Великим російським компаніям, які працюють в Україні, доручено якнайшвидше здійснити всі розрахунки та вивести гроші з країни. Про отриману з Москви команду повідомило інтернет-видання Lb.ua. Засіб масової інформації посилається на джерело, близьке до керівництва одного російського банку, що діє на території української держави. Як повідомив співрозмовник видання, Москва впевнена, що через два тижні в Україні відбудеться дефолт. До того, як це трапиться, російським компаніям треба вивести з небезпечної зони всі засоби.

Нагадаємо, що 7 лютого ц. р. рейтинґова агенція Fitch Ratings знизила до переддефолтного рівня довготерміновий рейтинґ дефолту емітента (РДЕ) за зобов’язаннями в іноземній валюті. За шкалою Fitch, від дефолту Україну відділяє буквально кілька кроків. Приміром, такі ж рейтинґи зараз є в Ямайки та Ґамбії.
За допомогою довготермінових рейтинґів оцінюється здатність емітента вчасно виконувати свої боргові зобов’язання.
Рейтинг ССС, присвоєний агенцією Fitch Ratings Україні, означає, що в емітента є труднощі зі сплатою боргу, а можливості їх подолати перебувають у залежності від сприятливих умов у економіці. РДЕ в гривні агенція підтвердила на дещо вищому рівні «В», але зберегла при цьому негативний прогноз.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply