Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Прощавай, світовий ринок пшениці!

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Прощавай, світовий ринок пшениці!

Єгипет, який є найбільшим у світі імпортером пшениці, викреслить Україну зі списку постачальників зерна на наступний рік. Причиною цього кроку відповідальне за зернові закупівлі Головне управління постачань сировини Єгипту називає те, що Київ оголосив про плановане припинення експорту з 1 грудня.

«Єгипетський державний орган отримав від України офіційне повідомлення, що з 1 грудня пшеницю за кордон не постачатимуть, — сказав Номані Номані, заступник голови управління. – Україну вилучать зі списку постачальників зерна до Єгипту в січні».
У майбутньому, якщо українська держава захоче відновити експорт пшениці до Єгипту, їй доведеться виконати кілька умов. Київ буде змушений пообіцяти, що надалі заборон на експорт не буде. Країни, які закуповують зерно в України, украй незадоволені рішенням про призупинення постачань, хоча трейдери не висловили подиву, зазначивши, що ринок давно вже очікував від України такого рішення. На початку 2013 року Головне управління постачань сировини Єгипту планує придбати, щонайменше, 1,5 млн т пшениці в Росії, Австралії, Арґентині, Канаді, США та Франції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...