Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Польща дає 300 мільйонів

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Польща дає 300 мільйонів

Польські банки будуть інвестувати в розвиток і реструктуризацію українських підприємств, а також підтримуватимуть польські фірми, що працюють на українському ринку. Фонд підтримки малого та середнього бізнесу в Україні з капіталом розміром 300 млн PLN планують створити в Польщі. Про це поінформували в канцелярії президента Республіки Польща (РП).

«Із суми 300 млн злотих фонд пропонував би підтримку залежно від розміру конкретного підприємства й масштабу проекту. Гарантією цільового витрачання коштів буде частка фонду в підприємстві, завдяки чому скоротиться ризик інвестицій», — наголошують від імені президента РП .
Ініціатива президента Броніслава Коморовського реалізовується за рахунок можливостей польських банків — BGK і PKO BP, які інвестуватимуть у розвиток і реструктуризацію українських підприємств, а також підтримувати польські фірми, що працюють на українському ринку.
За інформацією Ольгерда Дзеконського, міністра канцелярії президента Польщі, польсько-український фонд діятиме на зразок Polish-American Enterprise Fund, який функціонував на початку 1990-х рр. у Польщі й підтримував розвиток приватного ринку в країні. «Завдяки підтримці підприємництва на реґіональному рівні Україна отримає шанс на формування середнього класу, приватного бізнесу, і, як наслідок, — громадянського суспільства», — наголосив чиновник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...