Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Платіжні картки стають популярнішими

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Платіжні картки стають популярнішими

За підсумками минулого року, обсяг безготівкових операцій за допомогою платіжних карток досяг в Україні 71 млрд грн, у півтора разу більше, ніж 2011-го (46,3 млрд грн), повідомили в Національному банку (НБУ). Зростанню безготівкових платежів сприяла установка торговельних терміналів — тільки за дев’ять місяців у крамницях з’явилося 23,6 тис. нових пристроїв (загальна кількість досягла 118,3 тис.). Упродовж трьох попередніх років їх кількість зростала на 6-18 тис. щороку.

Одночасно збільшується й число користувачів платіжними картками, а також рівень їхніх доходів. Свою роль відіграє підвищення заробітної плати, яку щораз більша кількість компаній перераховує своїм працівникам на карткові рахунки, вважають учасники ринку.
За даними «ПриватБанку», який проаналізував витрати власників 16 млн карток, найчастіше громадяни використовують їх у продуктових крамницях і супермаркетах — 51 % операцій. Другу позицію посіла купівля побутової техніки, комп’ютерів і стільникових телефонів — 32 %, третю — розрахунки за пальне (5,6 %). На інші операції, зокрема розваги, кав’ярні, купівлю одягу, взуття та ювелірних виробів, припало сумарно 11,4 %.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply