Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Обов’язкове маркування російських товарів

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Обов’язкове маркування російських товарів

Бойкот!

Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації (ПОДА), видав розпорядження маркувати російські товари в крамницях. Документ має назву «План заходів із координації інформаційної безпеки держави на території області з 2014-2016 рр.». у ньому зазначається, що товари російського походження маркуватимуть спеціальною помітною позначкою «Товари з Російської Федерації» й розміщуватимуть на окремій полиці. Запровадити це рішення має Департамент економічного розвитку ПОДА.

Раніше у Полтаві відбулася низка заходів із бойкотування російських товарів. Наприклад, у квітні ц. р. активісти в межах кампанії «Не купуй російського!» розмалювали місто «зубатими матрьошками» та написами «Російське вбиває». З ініціативи громадського руху «Відсіч» такі графіті з’явилися перед крамницями, супермаркетами та на автобусних зупинках у центрі міста.
Услід за полтавцями рішення маркувати російське прийняли і в Івано-Франківській області.
До слова, до подібних дій удалися в Естонії, щоправда, стосовно українських товарів, щоправда, з іншою метою. Там також виділили окремі полиці та маркували цінники. І результат цього був позитивний. Попит на українське зріс у кілька разів.

Ольга Карабан, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply