Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Найменші зарплати — в українців і молдаван

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Найменші зарплати — в українців і молдаван

Торік найменші зарплати в Європі в перерахунку за офіційними курсами валют було зафіксовано в Молдові й Україні — 271 і 332 USD за місяць, відповідно. Лідерами за розміром середніх окладів стали швейцарці — 7 110 USD, данці — 6 628 USD, і норвежці — 6 429 USD.

За рівнем зарплат у перерахунку на купівельну спроможність Україна посіла третє місце з кінця переліку, випередивши Молдову й Албанію. Причому, згідно з офіційною статистикою, ситуація з безробіттям в українській державі, за європейськими мірками, виглядає набагато кращою, ніж становище зі зарплатами.
Рівень безробіття, визначений за методологією Міжнародної організації праці, склав 7,9 %. Україна за цим показником ділить 18-19-те місця з Кіпром. Найнижче безробіття — лише 0,6 % — зафіксоване офіційною статистикою Білорусі, найвище — у колишніх югославських республіках: Македонії (31,4 %), Боснії та Герцеговині (27,6 %) і Сербії (23 %). Тим не менш, при такому величезному надлишку робочої сили люди заробляють там більше, ніж в Україні (і з урахуванням показника купівельної спроможності, і без урахування).
Нагадаємо, що в Україні Держстат зафіксував зниження середніх зарплат: у серпні — на 78 грн, до 3 073 грн, й у вересні — на 9 грн до 3,064 грн на місяць.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...