Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

«Нафтогаз» і RWE уклали угоду

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

«Нафтогаз» і RWE уклали угоду

«Нафтогаз України» й німецький газовий трейдер RWE Supply & Trading уклали угоду про постачання газу в Україну та зберігання цього енергоносія в українських підземних сховищах. Про це поінформував Едуард Ставицький, міністр енергетики та вугільної промисловості. «Із RWE підписано новий договір у місті Ессені. Це сталося 5 вересня між «Нафтогазом» і компанією RWE. У ньому передбачено питання як реалізацію, так і сховища», — сказав п. Ставицький.

При цьому урядовець не деталізував умов контракту. «Не вдаватимусь у комерційну складову, бо це – комерційна таємниця. Хочу тільки сказати, що формула ціни – нижча, навіть з урахуванням 100 USD знижки (на ціну російського газу), яка дається за Чорноморський флот», — наголосив міністр.
Зазначимо, що в лютому ц. р. Україна уклала з німецьким газовим трейдером RWE Supply & Trading контракт на постачання природного газу щорічним обсягом до 5 млрд куб. м. «Нафтогаз України» планує збільшити закупівлю в німецької RWE Supply&Trading не менш як на 1 млрд куб. м – до 6 млрд куб. м.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply