Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

На «Вітину тисячу» махнули рукою

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

На «Вітину тисячу» махнули рукою

Від початку видачі «Вітиних тисяч» по них звернулося й отримало лише 500 тис. із зареєстрованих 6,5 млн громадян. Причому у банках не відчувається ні ажіотажу, ні черг за виплатами. Дехто взагалі відмовився забирати виділені гроші.

На думку Ігоря Шевченка, експерта фінансового ринку, є три причини, чому народ не поспішає за виплатами: перша — ті, хто хотів бути в перших рядах, зареєструвалися, решта ж відклала на осінь, виїхавши у відпустки або на дачу, друга — літні самот­ні вкладники, особливо сільські, у яких немає телефону, фізично не можуть зареєструватися, і третя — спадкоємці померлих махнули рукою на ці гроші.

Ті ж, хто прийшов по тисячу, вважають за краще відразу взяти готівку, але їм усе одно видають картку Ощадбанку, адже з нею можна отримати знижки в крамницях і аптеках (їхній список є на сайті Ощадбанку). Не обходиться й без накладок: подеколи вкладників не можуть виявити в базі даних, хоча вони реєструвалися. Нагадаємо, що виплати вкладів радянського Ощадбанку почали повертати з 1 червня. За словами міністра соцполітики Сергія Тігіпка, видача грошей триватиме 2013-го та 2014 років.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply