Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Місія МВФ – стривожена!

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Місія МВФ – стривожена!

Економічне зростання України 2013 року, за відсутності коригування економічної політики, становитиме до 1 % при значному дефіциті рахунку поточних операцій, що залишить Україну вразливою в разі створення несприятливої ситуації. Про це заявив Кристофер Джарвіс, голова місії Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка завершила свою роботу в Україні.

«Перед Україною постають серйозні виклики. У другій половині 2012 року внаслідок погіршення умов торгівлі та невизначеності на світових фінансових ринках економічна активність різко загальмувалася. Крім того, 2012-го різко зріс дефіцит рахунку поточних операцій і погіршився баланс фіскальних рахунків. Великий обсяг дотацій на газ і опалення для населення тисне на бюджет України та її платіжний баланс. За відсутності коригування економічної політики наш прогноз на 2013 рік припускає темпи економічного зростання на рівні до 1 % і великий дефіцит рахунку поточних операцій, що зробить Україну вразливою в разі негативного розвитку подій», — заявив п. Джарвіс.
Місія МВФ, що працювала в Україні з 29 січня, завершила перемовини з представниками органів влади в Україні та продовжить вивчати питання про можливість надання Україні кредиту. 12 лютого з представниками місії зустрівся Микола Азаров, прем’єр-міністр України. Під час обговорення ситуації сторони відзначили прогрес у перемовному процесі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply