Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Лагард вражена досягненнями

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Лагард вражена досягненнями
Крістін Лагард

Крістін Лагард

Економіка України демонструє поліпшення та стабілізується. Про це заявила Крістін Лагард, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ), відвідавши Київ 6 вересня. «Я вражена тим, чого досягла Україна за кілька місяців», — зазначила вона. За словами п. Лагарад, Україна здивувала світ.
У ході спільного брифінгу Петро Порошенко повідомив, що місія МВФ пробуде в Україні з 22 вересня до 2 жовтня. «Ми отримали лише 38 % від загальної програми фонду, і домовилися про чіткий графік дій. Уже у вересні до нас приїжджає місія МВФ. І за підсумками роботи місії ми домовилися, що вже в жовтні ц. р. можуть бути подані пропозиції на засідання фонду», — заявив Президент.
Сторони обговорили процес реструктуризації зовнішнього державного боргу України. Крістін Лагард зазначила, що статус боргу України перед РФ, що становить 3 млрд USD і які Київ має сплатити наприкінці цього року, визначить Рада директорів МВФ. Якщо цей борг визнають приватним, то уряд України матиме право накласти вето на його сплату, якщо Москва не погодиться на реструктуризацію. Своєю чергою п. Порошенко наголосив, що Україна не надаватиме РФ привілеїв у питанні боргу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply