Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Крим перетворюється на острів

Автор:

|

Грудень 31, 2014

|

Рубрика:

Крим перетворюється на острів

Крим

«Укртрансінспекція» заборонила пасажирські автомобільні перевезення з материкової України до Криму на невизначений час. «У зв’язку зі загостренням ситуації в Автономній Республіці Крим (АРК) і вторгненням на територію України збройних формувань, по-екстремістському налаштованих осіб і військовою аґресією з боку Російської Федерації (РФ) і з метою уникнення загроз життю та здоров’ю пасажирів, «Укртрансінспекція» скерувала листи до автомобільних перевізників і власників автобусних станцій із вимогою припинити з 26 грудня продаж квитків та перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що з’єднують материкову частину України з територією АРК», — ідеться в повідомленні прес-служби інспекції.

Того ж дня «Укрзалізниця» також в односторонньому порядку припинила будь-яке залізничне сполучення з Кримом. Заборона стосується перевезення залізницею як пасажирів, так і всіх видів вантажів.
Тим часом, міжнародна платіжна система MasterCard у п’ятницю повідомила російські банки про призупинення операцій із картками на кримській території. Як пояснили в компанії, це обмеження було введене «у зв’язку з санкціями США, оголошеними проти Криму».
Своєю чергою, у Центробанку РФ заявили, що банки Криму працюватимуть як звичайно. «Російські кредитні організації, що діють на території «Республіки Крим» і «міста федерального значення» Севастополя, працюють у звичному режимі, забезпечуючи доступ фізичних і юридичних осіб до отримання банківських послуг, у т. ч. відкриття банківських рахунків, переказу коштів за рахунками, прийому та зняття грошових коштів», — зазначили в «Банку Росії».
Інша міжнародна система — Visa — теж офіційно оголосила, що більше не може підтримувати емісію й прийом карток у Криму та їх обслуговування в банкоматах. «З огляду на санкції США, запроваджені проти Криму 19 грудня 2014 року Указом № 13685, Visa зараз не може надавати послуги та пропонувати свої продукти в Криму», — інформувала прес-служба компанії.
Напередодні Visa надіслала своїм банкам-партнерам лист про припинення обслуговування карток на території Криму. «Ці обмеження зберігатимуться доти, доки санкцій проти Криму не буде знято. Наразі не зрозуміло, коли це може статися; усе залежатиме від розвитку політичної та дипломатичної ситуації», — ішлося в документі.
На те, що їхні картки Visa перестали працювати, кримчани почали скаржитися ще 25 грудня. Також повідомляється про блокування карток Visa інших банків, у т. ч. закордонних: банкомати показують помилку й неможливість обслуговування картки клієнта.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

  • Wiktus86

    Тобто – Украiна зовсiм плюнула на своiх громадянин у Криму!? Хай
    подихають у блокадному Криму, а коли всi перемруть можно буде кричати о
    геноцидi який створив Путiн! Продажна, шкурна, влада стала у керма. Нажаль що майдан пiдняв до верхiв влади такий жахливий мусор, жаль народ по обiдвi сторони кордону. (