Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Кредитні ставки плавно знижуються

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Кредитні ставки плавно знижуються

Збільшення попиту на споживчі кредити підтримується завдяки зростанню офіційної заробітної плати й частки соціальних виплат. Про це йдеться в аналітичному огляді експертів рейтинґової агенції «Рюрик». Аналітики зазначили, що, станом на початок грудня 2013-го, середнє значення відсоткової ставки за кредитами, наданими суб’єктам господарювання, склало 14,5 % у національній валюті та 8,6 % — в іноземній. Ці показники, за їхніми словами, є значно нижчі, ніж на початку минулого року, коли ставки фіксувалися на рівні 20,2 і 9,5 %, відповідно.

Крім того, експерти звернули увагу на те, що роздрібний клієнтський кредитний портфель у січні-грудні 2013 року зріс на 3,06 %. «Основною складовою частиною роздрібного клієнтського кредитного портфеля є споживчі кредити, у тому числі готівкові, попит на які серед населення протягом року має тенденцію до збільшення. Значний попит на споживчі кредити підтримується за рахунок зростання рівня офіційної заробітної плати українців і зростання частки соціальних виплат», — уточнили вони.
Аналітики також зазначили, що в листопаді минулого року обсяг протермінованої заборгованості зменшився на 3,67 %. «Це відповідає 8,33 % клієнтського кредитного портфеля й, своєю чергою, повною мірою покривається сформованими резервами», — переконані в агенції «Рюрик».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply