Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Капіталовкладники зацікавилися

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Капіталовкладники зацікавилися

Інвестори в Україні зараз надають перевагу відразу кільком галузям. Про це повідомила Антоніна Кутова, керівний партнер компанії Pro Capital Investment. За її словами, це – сільське господарство, харчова та хімічна промисловості й енергоефективність. 

«І якщо раніше привабливість сільського господарства та харчової індустрії виділялася більше, то тепер до них підтягнулися й інші напрямки», — констатує експерт.
Антоніна Кутова зазначила, що важливим чинником залучення капіталу є здатність компаній розміщуватися на зарубіжних фондових майданчиках. «Головним таким майданчиком для вітчизняних емітентів є Варшавська фондова біржа (ВФБ), де первинне розміщення (IPO) провело вже більш ніж десять українських підприємств. За їх кількістю у Варшаві Україна входить до числа лідерів разом із Чехією, Болгарією й Ізраїлем», — наголосила п. Кутова.
Андрій Дубецький, виконавчий директор представництва ВАБ, в Україні додав, що 2014-го на варшавському майданчику може відбутися низка нових розміщень з України. «Причому цього разу це будуть не аграрні компанії, як раніше, а підприємства інших галузей», — уточнив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...