Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Єдиний українець у топ-100 найбагатших

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Єдиний українець у топ-100 найбагатших

У рейтинґ ста найбагатших людей планети, за версією Bloomberg, увійшов лише один представник України, найзаможніша людина країни Рінат Ахметов. У списку він посів 26-ту сходинку. Bloomberg нарахував у п. Ахметова 22,3 млрд USD, що дає йому змогу розміститися між гонконґським ювелірним магнатом Ченом Ю Таном і власником німецької мережі супермаркетів Дітером Шварцом.

Серед примітних фактів щодо найбагатшої людини в Україні Bloomberg назвав його близьку співпрацю з президентом Януковичем, контроль над половиною українського ринку сталі, вугілля й електроенергії та володіння одним із найкращих футбольних клубів України.
Тим не менше, видання скептично поставилося до прозорості багатств Ріната Ахметова, поставивши йому «трійку» на шкалі довіри, що ставить під сумнів надійність офіційної інформації про компанії. Зазначимо, що до рейтинґу увійшли 12 росіян, однак до першої десятки жоден із них не потрапив, а найзаможніший росіянин Алішер Усманов відстав від п. Ахметова на десять позицій, зайнявши 36-й рядок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply