Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Інвестори шукають у Львові великі приміщення

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Інвестори шукають у Львові великі приміщення

Станом на початок січня, у Львові працювало 725 підприємств, до створення яких залучали іноземні інвестиції. Потік потенційних інвесторів, зацікавлених у відкритті виробництва та створенні робочих місць, не міліє. Загалом за минулий рік у Львові було створено понад 18,5 тис. робочих місць. Нова можливість працевлаштування для львів’ян також може виникнути з відкриттям нового виробництва, зазначають у міськраді. «Останній приклад — іноземна компанія, яка шукає 3 тис. кв. м виробничих площ у доброму стані. Вони хочуть створити 2,5 тис. робочих місць у сфері автомобілебудування. І за шість останніх місяців було кілька компаній, які шукали у Львові приміщення», — зазначив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин і інвестицій.

Проте потенційні інвестори часто не можуть підібрати для себе потрібне їм приміщення. На думку п. Кіраля, це відбувається через те, що великі промислові площі перебувають у приватній власності та поганому технічному стані.
«З одного боку, ми маємо попит. Є іноземні компанії, потенційні інвестори, які хочуть відкрити тут виробництво, створити робочі місця. А з іншого – ми не маємо, що їм запропонувати. Усі великі заводи, які є на території Львова, — приватизовані. Там є великі незадіяні площі, промислові приміщення, які не використовуються. Власники нічого в них не вкладають, вони з кожним роком руйнуються, амортизуються», — додав Сергій Кіраль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply