Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Інвестор просить про допомогу

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Інвестор просить про допомогу

Громадянин Канади Рональд Дерріксон, який інвестував в українську економіку понад 100 млн грн, звернувся до Віктора Януковича з проханням допомогти йому захистити свої права власності в Україні. «Як обраний президент України, ви взяли на себе зобов’язання із захисту громадянських прав, тому прошу вас підтримати мою ініціативу та вплинути на державному рівні на ситуацію», — заявив п. Дерріксон у своєму зверненні.

За словами чоловіка, починаючи з 2004 року він інвестував 40 млн грн у два підприємства — «Унірем-Аґро» й «Унірем-Ойл», у яких володів більшою частиною статутного капіталу. Зокрема, інвестиції на суму близько 10 млн USD були спрямовані на будівництво елеватора в Дніпропетровській області. Крім того, підприємства обробляли близько 7 тис. га землі.
Згодом, за словами Рональда Дерріксона, його український партнер по бізнесу таємно продав основні активи обох підприємств, підробивши документи. Зараз у справі відкрито карне провадження, а все майно підприємств – заарештовано. Нагадаємо, що 2010 року громадянин Канади Рональд Дерріксон, який інвестував в українську економіку більш як 10 млн USD, заявив про намір звернутися до суду щодо захисту своїх прав власності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply