Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Hyundai знімають із маршрутів

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Hyundai знімають із маршрутів

Пасажирам, котрі купували квитки на потяги Інтерсіті+, від 12 лютого доводиться їхати не в корейських сучасних вагонах, а у звичайних. Це, як запевняють в «Укрзалізниці», – тимчасова незручність. Щоправда, на скільки часу вона затягнеться, не уточнюють. «Це пов’язане з технічним оглядом поїздів за участю корейських фахівців», — пояснюють у прес-службі залізниці.

Тим, хто вже встиг купити квитки на Hyundai, повернуть різницю (проїзд у корейських вагонах, як відомо, – дорожчий). Якщо ж хтось побажає зовсім відмовитися від поїздки, йому обіцяють повернути повну вартість квитка. Для цього необхідно просто звернутися до каси вокзалу.
Тимчасове зняття з маршрутів усіх потягів Інтерсіті+ відбулося через несправності та пошкодження кузовів. Про це поінформував Микола Сергієнко, перший заступник голови Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»). «При черговому огляді поїздів 12 лютого 2014 року фахівці з ремонту й експлуатації виявили несправності, які змусили нас припинити їх рух. Це пов’язано з несучою конструкцією кузова», — конкретизував він.
За словами п. Сергієнка, також виявлено малі тріщини кузова. При цьому він додав, що незабаром прибуде ще семеро корейських фахівців, які ретельно вивчать проблему й зможуть детальніше розповісти про несправності. Посадовець також зазначив, що в разі виявлення недоліків, поломок, технічних несправностей компанія-виробник ліквідує їх власним коштом.
Своєю чергою, Юн Сук Чой, генеральний директор представництва Нyundai Corp. в Україні, попросив вибачення в української сторони за цю ситуацію, зазначивши, що корпорація розуміє, що пріоритетом для «Укрзалізниці» залишається безпека пасажирів. За його словами, потяги виробництва Нyundai Rotem експлуатуються в Сянгані, Єгипті, США, Бразилії, Туреччині й ведуться перемовини з Росією. Причому поломок, схожих на українські, в інших країнах не було.
Проект «Інтерсіті+» з потягами Hyundai був реалізований до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Його активно лобіював Борис Колесніков, член Партії реґіонів, котрий тоді працював в уряді України. Потяги Hyundai постійно ламалися, були випадки тривалого часового простою взимку без освітлення й опалення вагонів. Часто їх буксували старі-престарі українські ваговози. У народі шириться чимало жартів, присвячених потягам Hyundai.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply