Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Hyundai не витримали українських доріг?

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Hyundai не витримали  українських доріг?

Електропотяги корейської компанії Hyundai, призначені для транспортного сполучення між містами, де буде проведено матчі чемпіонату з футболу Євро-2012, не витримали української реальності. Інформаційна аґенція «ЛІГАБізнесІнформ» повідомила, що один із корейських поїздів уже пошкоджено: через зіткнення з пероном на одній зі станцій на Золочівському напрямку він розпоров кузов і двері. Із тієї ж причини потяг начебто позбувся одного рогу, який, за інформацією очевидця події, також злетів від непередбаченого контакту з пероном.

Крім того, потяг так і не розігнався до обіцяної максимальної швидкості 160 км/год., обмежившись 140 км/год.

«А на ділянці між станцією Шпаківка та станцією Звичайна корейський «диво-поїзд» зірвав близько 400 м контактної підвіски й, із м’ясом вирвавши один пантограф, розтрощив при цьому всі кріплення», — повідомила аґенція.

Прес-служба Укрзалізниці спростувала інформацію про пошкодження потягів під час тестування. Зокрема, там заперечили твердження про те, що «поїзд на Золочівському напрямку розпоров кузов і двері» й «зірвав 400 м контактної мережі, вирвавши пантограф». Крім того, Укрзалізниця наголошує, що станції Звичайна на Південній залізниці не існує.

Як відомо, потяги виробництва Hyundai Rotem і Skoda vagonka з’єднають швидкісним рухом українські міста, які прийматимуть Євро-2012. Планується, що вони долатимуть відстань від столиці до Харкова за 3,5 години, із Києва до Львова — за 4,5 години, із Києва до Донецька — за 5,5 години. Раніше Борис Колесников, віце-прем’єр і міністр інфраструктури України, заявляв, що в найближчому майбутньому швидкісні потяги в країні складуть успішну конкуренцію літакам.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...